MÖBLER / Bord / Sybord 11154469

nr 1115 4469

Sybord

1800-tal, längd: 59 cm, djup: 37 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juni 2017
kl 18:46:10

17/6 16:25:09 1      Vinnande bud